Zasilacz buforowy - HPSB-12V15A-D
524,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Natynkowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 - 240 VAC
Napięcie wyjściowe
13,8 V
Prąd wyjściowy
15 A
Miejsce na akumulator
40Ah
Wymiary
330 x 380 x 173 mm
Waga
5,630 kg
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
HPSB-12V15A-D.pdfKarta katalogowa256.97KB
Właściwości główne
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Natynkowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 - 240 VAC
Napięcie wyjściowe
13,8 V
Prąd wyjściowy
15 A
Miejsce na akumulator
40Ah
Wymiary
330 x 380 x 173 mm
Waga
5,630 kg
Dane Techniczne
200 - 240 VAC
Własny pobór prądu
15 - 40mA
11 - 13,8 V – praca buforowa;
10 - 13,8 V – praca bateryjna
15 A
Prąd ładowania akumulatora
2 / 4 A
Sygnalizacja optyczna
LED
330 x 380 x 173 mm
Obudowa
Blacha stalowa DC01 0,7-1,0mm, kolor biały
Zabezpieczenia
W obwodzie akumulatora SCP
bezpiecznik polimerowy (powracalny)
Odwrotna polaryzacja akumulatora
bezpiecznik topikowy FBAT
Przed przeciążeniem OLP
105-150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
Nadnapięciowe OVP
>19 V
Przed rozładowaniem UVP
U<9,5 V – odłączenie zacisku akumulatora