Zasilacz buforowy - HPSG2-12V20A-E
760,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Natynkowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 - 240 VAC
Napięcie wyjściowe
13,8 V
Prąd wyjściowy
20 A
Miejsce na akumulator
65Ah
Klasa ochrony
Grade 2
Wymiary
460 x 390 x 173 mm
Waga
7,680 kg
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
HPSG2-12V20A-E.pdfKarta katalogowa225.05KB
Właściwości główne
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Natynkowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 - 240 VAC
Napięcie wyjściowe
13,8 V
Prąd wyjściowy
20 A
Miejsce na akumulator
65Ah
Klasa ochrony
Grade 2
Wymiary
460 x 390 x 173 mm
Waga
7,680 kg
Dane Techniczne
200 - 240 VAC
Własny pobór prądu
30 - 50mA
11 - 13,8 V – praca buforowa;
10 - 13,8 V – praca bateryjna
20 A
Prąd ładowania akumulatora
2 / 4 / 8 A
Sygnalizacja optyczna
LED
460 x 390 x 173 mm
Obudowa
Blacha stalowa DC01 0,7-1,0mm, kolor biały
Wyjścia techniczne
EPS - awaria zasilania AC
przekaźnikowe: 1A / 30VDC
APS - awaria akumulatora
przekaźnikowe: 1A / 30VDC
Zabezpieczenia
W obwodzie akumulatora SCP
bezpiecznik topikowy FBAT
Przed przeciążeniem OLP
105-150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
Nadnapięciowe OVP
>19 V
Przed rozładowaniem UVP
U<9,5 V – odłączenie zacisku akumulatora