Zasilacz - HRP-600-12
Zasilacz - HRP-600-12
Zasilacz - HRP-600-12
711,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Do zabudowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
85 - 264VAC, 124 - 370VDC
Napięcie wyjściowe
10,2 V÷ 13,8 VDC
Prąd wyjściowy
53 A
Wymiary
218 x 105 x 63,5 mm
Waga
1,500 kg
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
HRP-600-12.pdfKarta katalogowa84.25KB
Właściwości główne
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Do zabudowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
85 - 264VAC, 124 - 370VDC
Napięcie wyjściowe
10,2 V÷ 13,8 VDC
Prąd wyjściowy
53 A
Wymiary
218 x 105 x 63,5 mm
Waga
1,500 kg
Dane Techniczne
85 - 264VAC, 124 - 370VDC
Sprawność
do 88%
Własny pobór prądu
<1,2mA
10,2 V÷ 13,8 VDC
53 A
218 x 105 x 63,5 mm
Zabezpieczenia
Nadnapięciowe OVP
14,4 - 16,8V, automatyczny powrót
Przed przeciążeniem OLP
105 - 135% mocy zasilacza, automatyczny powrót