Zasilacz - NDR-120-12
Zasilacz - NDR-120-12
Zasilacz - NDR-120-12
150,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Na szynę DIN
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
90 - 264VAC, 127 - 370VDC
Napięcie wyjściowe
12 V÷ 14 VDC
Prąd wyjściowy
10 A
Wymiary
40 x 125,2 x 113,5 mm
Waga
0,600 kg
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
NDR-120-12.pdfKarta katalogowa575.06KB
Właściwości główne
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Na szynę DIN
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
90 - 264VAC, 127 - 370VDC
Napięcie wyjściowe
12 V÷ 14 VDC
Prąd wyjściowy
10 A
Wymiary
40 x 125,2 x 113,5 mm
Waga
0,600 kg
Dane Techniczne
90 - 264VAC, 127 - 370VDC
Sprawność
do 85,5%
Własny pobór prądu
<1mA
12 V÷ 14 VDC
10 A
40 x 125,2 x 113,5 mm
Zabezpieczenia
Nadnapięciowe OVP
14 - 17V, automatyczny powrót
Przed przeciążeniem OLP
105 - 130% mocy zasilacza, automatyczny powrót