Zasilacz - NDR-240-24
Zasilacz - NDR-240-24
Zasilacz - NDR-240-24
278,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Na szynę DIN
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
90 - 264VAC, 127 - 370VDC
Napięcie wyjściowe
24 V÷ 28 VDC
Prąd wyjściowy
10 A
Wymiary
63 x 125,2 x 113,5 mm
Waga
1 kg
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
NDR-240-24.pdfKarta katalogowa600.12KB
Właściwości główne
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Na szynę DIN
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
90 - 264VAC, 127 - 370VDC
Napięcie wyjściowe
24 V÷ 28 VDC
Prąd wyjściowy
10 A
Wymiary
63 x 125,2 x 113,5 mm
Waga
1 kg
Dane Techniczne
90 - 264VAC, 127 - 370VDC
Sprawność
do 88,5%
Własny pobór prądu
<1mA
24 V÷ 28 VDC
10 A
63 x 125,2 x 113,5 mm
Zabezpieczenia
Nadnapięciowe OVP
29 - 33V, automatyczny powrót
Przed przeciążeniem OLP
105 - 130% mocy zasilacza, automatyczny powrót