Zasilacz buforowy - PSB-12V15A
Zasilacz buforowy - PSB-12V15A
Zasilacz buforowy - PSB-12V15A
249,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Do zabudowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 – 240VAC
Napięcie wyjściowe
13,8 V
Prąd wyjściowy
15 A
Wymiary
214 x 50 x 114 mm
Waga
0,860 kg
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
PSB-12V15A.pdfKarta katalogowa515.91KB
Właściwości główne
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Do zabudowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 – 240VAC
Napięcie wyjściowe
13,8 V
Prąd wyjściowy
15 A
Wymiary
214 x 50 x 114 mm
Waga
0,860 kg
Dane Techniczne
200 – 240VAC
Własny pobór prądu
15 - 40mA
11 - 13,8 V – praca buforowa;
10 - 13,8 V – praca bateryjna
15 A
Prąd ładowania akumulatora
2 / 4 A
Sygnalizacja optyczna
LED
214 x 50 x 114 mm
Zabezpieczenia
Przeciwzwarciowe SCP
bezpiecznik polimerowy (powracalny)
W obwodzie akumulatora OLP
bezpiecznik topikowy FBAT
Przed przeciążeniem OLP
105 - 150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
Nadnapięciowe OVP
>19 V
Przed rozładowaniem UVP
U<9,5 V – odłączenie zacisku akumulatora