Zasilacz - PSDC-12V16X1A
Zasilacz - PSDC-12V16X1A
Zasilacz - PSDC-12V16X1A
304,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Do zabudowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 - 240 VAC
Napięcie wyjściowe
12 VDC
Prąd wyjściowy
16 x 1A
Wymiary
237 x 55 x 168 kg
Waga
1,130 kg
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
PSDC-12V16X1A.pdfKarta katalogowa428.03KB
Właściwości główne
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Do zabudowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 - 240 VAC
Napięcie wyjściowe
12 VDC
Prąd wyjściowy
16 x 1A
Wymiary
237 x 55 x 168 kg
Waga
1,130 kg
Dane Techniczne
200 - 240 VAC
Sprawność
0,85
12 – 15 VDC
16 x 1A
Sygnalizacja optyczna
LED
Wyjścia techniczne
FPS - awaria bezpiecznika
przekaźnikowe: 1 A / 30 V DC
Zabezpieczenia
Przed zwarciem SCP
4 x F1A bezpiecznik topikowy
Przed przeciążeniem OLP
105 -150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
Zabezpieczenie nadnapięciowe OVP
>19V
W obwodzie 230V
Bezpiecznik topikowy T 5A