Zasilacz - PSDC-12V8X1A
Zasilacz - PSDC-12V8X1A
Zasilacz - PSDC-12V8X1A
179,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Do zabudowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 - 240 VAC
Napięcie wyjściowe
12 VDC
Prąd wyjściowy
8 x 1A
Wymiary
204 x 52 x 141 mm
Waga
0,640 kg
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
PSDC-12V8X1A.pdfKarta katalogowa428.03KB
Właściwości główne
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Do zabudowy
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
200 - 240 VAC
Napięcie wyjściowe
12 VDC
Prąd wyjściowy
8 x 1A
Wymiary
204 x 52 x 141 mm
Waga
0,640 kg
Dane Techniczne
200 - 240 VAC
Sprawność
0,86
12 – 15 VDC
8 x 1A
Sygnalizacja optyczna
LED
204 x 52 x 141 mm
Wyjścia techniczne
FPS - awaria bezpiecznika
przekaźnikowe: 1 A / 30 V DC
Zabezpieczenia
Przed zwarciem SCP
8 x F1A bezpiecznik topikowy
Przed przeciążeniem OLP
105 -150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
Zabezpieczenie nadnapięciowe OVP
>19V
W obwodzie 230V
Bezpiecznik topikowy T 3,15A