Zasilacz - TDR-240-24
Zasilacz - TDR-240-24
Zasilacz - TDR-240-24
431,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Na szynę DIN
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
Trójfazowe 340 - 550VAC, 480 - 780VDC
Napięcie wyjściowe
24 V÷ 28 VDC
Prąd wyjściowy
10 A
Wymiary
63 x 125,2 x 113,5 mm
Waga
1,000 kg
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
TDR-240-24.pdfKarta katalogowa184.42KB
Właściwości główne
Zastosowanie
Do wewnątrz
Montaż
Na szynę DIN
Wykonanie
Metal
Napięcie zasilania
Napięcie wyjściowe
24 V÷ 28 VDC
Prąd wyjściowy
10 A
Wymiary
63 x 125,2 x 113,5 mm
Waga
1,000 kg
Dane Techniczne
Sprawność
do 92%
Własny pobór prądu
<2mA
24 V÷ 28 VDC
10 A
63 x 125,2 x 113,5 mm
Wyjścia techniczne
Awaria zasilania DC
1 x NO/NC 1A/30VDC
Zabezpieczenia
Nadnapięciowe OVP
30 - 36V, automatyczny powrót
Przed przeciążeniem OLP
105 - 130% mocy zasilacza, automatyczny powrót