Kamera analogowa - HAC-HDW1200TMQ-A-0280B-S6
290,00 netto
Obecnie brak na stanie
Typ obudowy
Kopułkowa
Standard
CVI/TVI/AHD/CVBS
Przetwornik
2MP Progressive Scan CMOS
Max Rozdzielczość
2MP
Ogniskowa obiektywu
2,8 mm
Audio
Obsługa audio
Oświetlacz IR
60 m
Oświetlacz światła białego
Brak
Zasilanie
12V DC
Klasa szczelności
IP67
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
HAC-HDW1200TMQ-A-0280B-S6.pdfKarta katalogowa543KB
Właściwości główne
Typ obudowy
Kopułkowa
Standard
CVI/TVI/AHD/CVBS
Przetwornik
2MP Progressive Scan CMOS
Max Rozdzielczość
2MP
Ogniskowa obiektywu
2,8 mm
Audio
Obsługa audio
Oświetlacz IR
60 m
Oświetlacz światła białego
Brak
Zasilanie
12V DC
Klasa szczelności
IP67
Matryca
Rozdzielczość
2MP (1920 × 1080);
960H (960 × 576/960 × 480)
Czułość
0,01 lux@F2,0 (Color, 30 IRE);
0,001 lux@F2,0 (B/W, 30 IRE);
0 lux (Illuminator on)
Migawka
PAL: 1/25s–1/100000s;
NTSC: 1/30s–1/100000s
Stosunek sygnał/szum (S/N):
> 65 dB
Obiektyw
Rodzaj
Stałoogniskowy
Ogniskowa
2,8 mm
Zoom optyczny
Kąt widzenia (dane producenta)
D: 129°; H: 102°; V: 60°
Przysłona
f/2,0
Typ oświetlacza
IR
Zasięg oświetlacza
Sterowanie oświetlaczem
Automatyczne
Video
Ilość klatek/sek.
CVI: 2MP@25/30 fps;
AHD: 2MP@25/30 fps;
TVI: 2MP@25/30 fps
Tryb Dzień / Noc
Auto (ICR)
Tryb BLC
BLC/HLC/DWDR
WDR
DWDR
Balans bieli
Auto
Redukcja szumów
3D NR
Kontrola wzmocnienia
AGC
Wybrane funkcje
Podstawowe
Maska prywatności;
Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
Zaawansowane
Wbudowany mikrofon
Tak
Wejścia audio
Wyjście audio
Kompresja
Wejścia/Wyjścia
Wyjście video
1 x BNC (CVI/TVI/AHD/CVBS)
Wejście alarmowe
Wyjście alarmowe
Obudowa
Materiał
Metal; Plastik
Kolor
Biały
Zakres regulacji
Panorama: 0° ~ 360°;
Nachylenie: 0° ~ 78°;
Obrót: 0° ~ 360°;
Stopień ochrony
Temperatura pracy
-40°C do +60°C
Waga
0,400 kg
Wymiary
φ121,9 mm × 99,1 mm
12V ±30% DC
Pobór mocy
Maksymalny: 4,9W (12V DC, IR on)