Kamera IP - IPC-HFW2841T-ZAS-27135-BLACK
1 929,00 netto
Obecnie brak na stanie
Typ obudowy
Bullet
Standard
TCP/IP
Przetwornik
1/2,7" progressive CMOS
Max Rozdzielczość
8 MP
Ogniskowa obiektywu
2,7 mm–13,5 mm
Audio
Obsługa audio
Obsługa kart SD
Micro SD
Oświetlacz IR
60 m
Oświetlacz światła białego
Brak
Zasilanie
12V DC;
PoE
Klasa szczelności
IP67
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
IPC-HFW2841T-ZAS-27135-BLACK.pdfKarta katalogowa544.05KB
Właściwości główne
Typ obudowy
Bullet
Standard
TCP/IP
Przetwornik
1/2,7" progressive CMOS
Max Rozdzielczość
8 MP
Ogniskowa obiektywu
2,7 mm–13,5 mm
Audio
Obsługa audio
Obsługa kart SD
Micro SD
Oświetlacz IR
60 m
Oświetlacz światła białego
Brak
Zasilanie
12V DC;
PoE
Klasa szczelności
IP67
Matryca
Rozdzielczość
8MP (3840 × 2160);
6MP (3072 × 2048);
5MP (3072 × 1728);
5MP (2880 × 1620);
4MP (2688 × 1520);
3MP (2048 × 1536);
3MP (2304 × 1296);
2MP (1920 × 1080);
1,3MP (1280 × 960);
720p (1280×720)
Czułość
0,008 lux@F1,5 (Color, 30 IRE);
0,0008 lux@F1,5 (B/W, 30 IRE);
0 lux (Illuminator on)
Migawka
Auto/Manual 1/3 s–1/100000
Stosunek sygnał/szum (S/N):
> 56 dB
Obiektyw
Rodzaj
Motozoom
Ogniskowa
2,7 mm–13,5 mm
Zoom optyczny
5x
Kąt widzenia (dane producenta)
H: 113-31°; V: 58-18°; D: 138-36°
Przysłona
f/1,5
Typ oświetlacza
IR
Zasięg oświetlacza
Sterowanie oświetlaczem
Automatyczne / ręczne
Video
Kompresja video
H.265+/H.265/H.264+/H.264/H.264B/H.264H/MJPEG
Ilość strumieni
2
Ilość klatek/sek.
3840 × 2160 (1–20 fps)
Bitrate
H.264: 32 kbps–8192 kbps;
H.265: 12 kbps–8192 kbps
Tryb Dzień / Noc
Auto (ICR) (Kolor / B/W)
Tryb BLC
BLC / HCL / WDR
WDR
120 dB
Balans bieli
Auto; naturalne; oświetlenie uliczne; zewnętrzne; ręczne
Redukcja szumów
3D NR
Kontrola wzmocnienia
AGC
Wybrane funkcje
Podstawowe
Detekcja ruchu;
Maska prywatności;
Mirror - Odbicie lustrzane obrazu;
RoI - Obszar zainteresowania
Zaawansowane
Starlight;
SMD Plus;
Funkcje AI
Przekroczenie linii;
Wtargnięcie;
Klasyfikacja wykrytego obiektu (człowiek/pojazd)
Wbudowany mikrofon
Tak
Wejścia audio
1 channel (RCA port)
Wyjście audio
1 channel (RCA port)
Kompresja
G,711a; G,711Mu; G,726; PCM
Wejścia/Wyjścia
Wejście alarmowe
1 channel in: 5mA 3V–5V DC
Wyjście alarmowe
1 channel out: 300mA 12V DC
Gniazdo karty pamięci
256 GB
Sieć
Interfejs
1x RJ45 (10/100 Base-T)
Wi-Fi
Protokół
Kompatybilność
ONVIF (Profile S/G/T); CGI
SDK and API
tak
Przeglądarki
IE; Chrome; Firefox
Użytkownicy online
20
Oprogramowanie
Smart PSS lite; DSS; DMSS
Mobilne
IOS; Android
Obudowa
Materiał
Metal
Kolor
Czarny
Zakres regulacji
Panorama: 0° ~ 360°;
Nachylenie: 0° ~ 90°;
Obrót: 0° ~ 360°;
Stopień ochrony
Temperatura pracy
-30°C do +60°C
Waga
0,77 kg
Wymiary
238,5 mm × 90,7 mm x 90,7 mm
12V DC/PoE (802,3af)
Pobór mocy
Podstawowy: 2,7 W (12 VDC); 3,6 W (PoE);