Uchwyt do czujek - BRACKET C
Uchwyt do czujek - BRACKET C

Uchwyt do czujek - BRACKET C

87,33 zł
71,00 netto
Zastosowanie
Zewnętrzny
Montaż
Ścienny
Kolor
Biały
Zastosowanie
do czujek OPAL, OPAL Plus, OPAL Pro, AOD–200 i AOD–210,
Waga
0,150 kg
Komplet uchwytów ściennych BRACKET C jest przeznaczony do montażu czujek zewnętrznych OPAL, OPAL Plus, OPAL Pro i AOD-200. Komplet ten składa się z dwóch uchwytów: kulowego i kątowego. Uchwyt kulowy zapewnia możliwość regulacji kąta nachylenia czujki w dwóch płaszczyznach: do 60° w pionie i do 90° w poziomie. Ułatwia to znalezienie jej optymalnego położenia względem chronionego obszaru. Jeśli zaś obiekt wymaga ustawienia czujki na stałe pod kątem 45° względem ściany, można zastosować uchwyt kątowy. Każdy z uchwytów posiada także zabezpieczenie sabotażowe reagujące na próbę oderwania urządzenia od ściany.

Uchwyty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej BRACKET C, dedykowanej do montażu czujek OPAL, OPAL Plus, OPAL Pro i AOD-200, oraz szarej BRACKET C GY - do czujek OPAL GY, OPAL Plus GY, OPAL Pro GY i AOD-200 GY.

Uchwyt kątowy:

-montaż na płaskiej powierzchni (prostokątny słupek, ściana, wewnętrzny narożnik dwóch ścian)
-kąt odchylenia podstawy czujki od płaszczyzny montażu uchwytu: 45°
-element sabotażowy ulegający wyłamaniu przy próbie oderwania uchwytu od ściany
Uchwyt kulowy:

-montaż na płaskiej powierzchni (prostokątny słupek, ściana)
-zakres regulacji kąta odchylenia podstawy czujki od płaszczyzny montażu uchwytu w poziomie: do 90° (+/- 45°)
-zakres regulacji kąta odchylenia podstawy czujki od płaszczyzny montażu uchwytu w pionie: do 60° (+/- 30°)
-styk sabotażowy reagujący na oderwanie uchwytu od ściany, wyposażony w 3 przewody umożliwiające podłączenie go do obwodu typu NC lub NO

Pliki do pobrania

PlikOpisWielkość
BRACKET C.pdfKarta katalogowa111.36KB

 

Właściwości główne
Zastosowanie
Zewnętrzny
Montaż
Ścienny
Kolor
Biały
Zastosowanie
do czujek OPAL, OPAL Plus, OPAL Pro, AOD–200 i AOD–210,
Waga
0,150 kg
Uchwyt do czujek - BRACKET C

Uchwyt do czujek - BRACKET C

87,33 zł
71,00 netto