Puszka p.poż z bezpiecznikiem 0.375A - AWOZ-125P
68,00 netto
Obecnie brak na stanie
Zastosowanie
Prąd obciążenia
0,375A (TOPIK)
Napięcie
125 V AC max
Przekrój przewodu
max. 2,5 mm2
Wejścia / wyjścia
2 / 4 - 2.5mm² / 2.5mm²
listwa rozgałęźna
Stopień ochrony
IP20
Wymiary
154 x 79 x 28 [mm]
Waga
0,37 kg
Obudowa
blacha DC01, 1mm, RAL3001 (czerwony), metalowa
Gwarancja
3 lata
Właściwości główne
Zastosowanie
Prąd obciążenia
0,375A (TOPIK)
Napięcie
125 V AC max
Przekrój przewodu
max. 2,5 mm2
Wejścia / wyjścia
2 / 4 - 2.5mm² / 2.5mm²